Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    3 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
  • Księgowa / księgowy - Dział Należności i Windykacji

    GAM Sp. z o.o.   Długołęka, Wrocławska 35    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 380 - 8 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twój zakres obowiązków księgowanie wyciągów, monitorowanie należności, windykacja – tel. kontakt z klientami, wezwania do zapłaty, przygotowywanie dokumentacji dla prawnika, księgowanie faktur sprzedaży, kontrola fiskalizacji, uzgodnienia rejestrów VAT, rozliczanie kart płatniczych-...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Windykator Kraków
Specjalista ds. należności i przychodów

Radisson Blu Hotel, Kraków
Kraków, ul. Straszewskiego 17
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
441 dni temu

Dołącz do nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana!

Dążysz do perfekcji w finansach dbając o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik? Jeśli odpowiedź brzmi “Yes I Can”, dołącz do zespołu Radisson Blu

Poszukujemy pełnych optymizmu osób takich jak Ty!

Pracownicy Radisson Blu stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości.

Specjalista ds. należności i przychodów jest zorientowana na ludzi i znajduje równowagę pomiędzy zamiłowaniem do liczb i sympatią dla gości, dbając o to, by każda chwila spędzona przez nich w naszym hotelu była niezapomniana.

Poszukujemy osoby z pozytywnym nastawieniem „Yes I Can!”, gotowej do działania.

Miejsce pracy: Kraków, ul. Straszewskiego 17
Główne obowiązki:
  • Bieżąca analiza i kontrola należności
  • Analiza kont rozrachunkowych kontrahentów wystawianie i wysyłanie monitów
  • Uzgadnianie przychodów ze sprzedaży pomiędzy systemem hotelowym a księgowym
  • Wystawianie, księgowanie faktur sprzedażowych oraz korygujących
  • Wystawianie i wysyłanie potwierdzeń sald
  • Kontrola poprawności wystawianych faktur przez inne działy w firmie
  • Księgowanie wyciągów bankowych spółki
  • Aktywny udział w realizacji projektów globalnych
Wymagania:
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku (branża hotelarska będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość podstaw rachunkowości zgodnych z przepisami prawa
  • Doświadczenie w pracy z programami księgowymi, mile widziana dobra znajomość systemu Opera
  • Bardzo dobra znajomość MSOffice w szczególności Excell
  • Umiejętność logicznego myślenia i wysoka komunikatywność
  • Umiejętność budowania relacji z kluczowymi kontrahentami wewnętrznymi i zewnętrznymi
Dążymy do tego, być tak samo dobrym miejscem do pracy, jakim jesteśmy do pobytu. Dlatego oferujemy konkurencyjny pakiet wynagrodzenia i świadczeń, który obejmuje:
  • Specjalne stawki dla członków naszego zespołu, a także ich przyjaciół i rodzin podczas podróży i pobytu w naszych hotelach
  • Nasze przekonanie o kulturze "My rozwijamy talenty, a talenty rozwijają nas" bierzemy sobie do serca. Z nami skorzystasz z szerokiego wachlarza ofert rozwojowych wspierających Twoją naukę i rozwój już od pierwszego dnia pracy. Obejmuje to indywidualny plan rozwoju oraz nieograniczony dostęp do ponad 20 tysięcy modułów i programów szkoleniowych w ramach Radisson Academy
  • Uczestniczenie i prowadzenie Odpowiedzialnego Biznesu każdego dnia razem z członkami naszego zespołu w hotelu i w lokalnych społecznościach, gdzie pracujemy nad tworzeniem wspólnej wartości, lepszej przyszłości i lepszej planety dla wszystkich
  • Stabilne zatrudnienie oraz fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji
  • Opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Obiady w stołówce pracowniczej oraz nielimitowaną aromatyczną kawę
  • Program Poleceń Pracowniczych z atrakcyjnymi bonusami
  • Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń
Prześlij do nas swoją aplikacje wraz z klauzulą: Oświadczam, że informacje umieszczone w moich dokumentach aplikacyjnych są aktualne i prawdziwe. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez UBM-HPG Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z dnia 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż zostałem(łam) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do UBM-HPG Sp. z o.o. (właściciel Hotelu Radisson Blu w Krakowie) Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu na jakie odpowiadasz.