Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. obróbki materiałów marketingowych

Quad Graphics Europe Sp. z o.o.

Piła

1 dzień temu

Miejsce pracy: Piła

Quad/Graphics jest wiodącym dostawcą druku i rozwiązań dla mediów na rynku globalnym. Podstawą działalności firmy jest zamiłowanie do innowacji i najbardziej zaawansowanych rozwiązań dostępnych na rynku. Nasz zgrany zespół ludzi, wyróżniających się chęcią do podejmowania wyzwań, nieustannie ulepsza rozwiązania oferowane naszym klientom i poszukuje nowych kanałów komunikacji.

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykorzystywała specjalistyczne aplikacje do konfigurowania układów graficznych z wykorzystaniem zmiennych otrzymanych od klienta. W zakresie obowiązków pracownika będzie również czynna współpraca z działami Quad/Graphics zarówno w Polsce jak i USA.

Oferujemy:
  • Specjalistyczny trening i przygotowanie stanowiskowe - nie wymagamy doświadczenia!
  • Pracę w polsko-amerykańskim zespole składającym się z blisko 220 osób w Polsce a ponad 500 osób na całym świecie
  • Codzienną współpracę z koleżankami i kolegami z USA
  • Możliwość rozwoju na jasno wytyczonej ścieżce kariery
  • Pracę w nowoczesnym i dogodnie usytuowanym biurze
  • Miłą atmosferę
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie
  • Samodzielność, komunikatywność oraz umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analizowania danych i wytycznych określonych przez klienta
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Spostrzegawczość
  • Znajomość programu Adobe Reader/Adobe Reader Pro/Adobe CC, PitStop będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość działania programów graficznych takich jak GIMP, CorelDraw, Photoshop będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość procesów druku cyfrowego będzie dodatkowym atutem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe sp. z o.o. z siedziba w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 120, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby innych rekrutacji przeprowadzanych w przyszłości.”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Quad Graphics Europe Sp. z o.o..