Specjalista ds. obsługi dokumentacji produkcyjnej

KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Poznań

58 dni temu

KAEM to znany w Polsce i Europie producent oraz dystrybutor szerokiej gamy narzędzi malarskich, środków ochrony osobistej oraz elektronarzędzi. Będąc leaderem na rynku krajowym, Firma rozwija się również bardzo dynamicznie na rynkach zagranicznych w ponad w 23 krajach. Wysoka jakość produktów oraz orientacja na klienta została potwierdzona licznymi nagrodami w kraju oraz za granicą.

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Tworzenie technologii produkcyjnych;
  • Wystawianie zleceń produkcyjnych;
  • Tworzenie harmonogramu produkcji;
  • Monitorowanie dostępnych mocy produkcyjnych,
  • Monitorowanie stanów magazynowych,
  • Udział w projektach inwestycyjnych dotyczących rozwoju infrastruktury produkcji.
Wymagania:
  • Sprawność w obsłudze programu Excel;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych),
  • Doświadczenie w obsłudze systemów ERP (mile widziany Microsoft Dynamics 365),
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej sie firmie;
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy;
  • Niezbędne narzędzia do pracy.