Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. obsługi działu e-commerce branży modowej w j. włoskim

Armatis-LC Polska Sp. z o.o.

Warszawa

29 dni temu

Interesujesz się modą lub e-commerce? Jeśli ponad to lubisz kontakt z ludźmi i znasz język włoski w stopniu biegłym - ta oferta jest dla Ciebie!


Kim jesteśmy?

 

Tworzymy dział, który wspiera obsługę Klientów korzystających z outletu internetowego znanych marek, takich jak: Louis Vuitton, Chanel, Gucci, czy Alexander Mcqueen.

 

Naszym celem jest sprawienie, aby zakupy były proste, szybkie i przyjemne, dlatego każda problematyczna dla naszego Klienta sytuacja to zadanie dla naszego zespołu.

 

Odpowiadamy na pytania dotyczące zamówień, poruszania się na stronie, problemów technicznych itp.

 

Specjalista ds. obsługi działu e-commerce branży modowej w j. włoskim
Miejsce pracy: Warszawa
Co oferujemy?
 • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawki podstawowej + systemu bonusowego,
 • Szkolenia, które przygotują Cię do pracy oraz wzbogacą o cenną wiedzę z obsługi Klienta,
 • Wsparcie merytoryczne lidera na każdym etapie współpracy,
 • Możliwość skorzystania z karty Multisport,
 • Udział w rekrutacjach wewnętrznych, które dają Ci szansę na realny awans
 • Możliwość zdobycia nowego, ciekawego doświadczenia w branży e-commerce/modowej.
Jakie zadania na Ciebie czekają?
 • Kompleksowa obsługa Klienta z rejonów Stanów Zjednoczonych, Australii i Azji w zakresie połączeń przychodzących i obsługi mailowej,
 • Udzielanie informacji odnośnie zamówień, asortymentu, dostaw, zwrotów, skarg, reklamacji,
 • Analizowanie zgłoszeń od Klientów i rozwiązywanie ich problemów.
Czego oczekujemy?
 • Znajomości języka włoskiego w granicach mocnego B2 do C1,
 • Dyspozycyjności do pracy minimum 145 godzin w miesiącu,
 • Komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów,
 • Rzetelności, odpowiedzialności.
Więcej o nas na: www.armatis-lc-polska.pl:
Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Poznaj

Armatis-LC Polska

Kilka powodów, by do nas dołączyć

Co praca w Armatis-lc może zmienić w moim życiu?

Jeżeli szukasz swojej pierwszej pracy, pozwolimy Ci na osiągnięcie niezależności oraz zyskanie cennego doświadczenia w profesjonalnym zespole liderów i trenerów. Możesz zdobyć doświadczenie, kwalifikacje i umiejętności, które mogą być wykorzystane w wielu obszarach. Możesz poznać nowych przyjaciół. Spróbuj.

Jeżeli jesteś studentem i … nie chcesz poświęcać/ zaniedbywać nauki lub życia towarzyskiego, jednakże chciałbyś pracować, damy Ci szansę na pogodzenie Twoich zajęć z pracą. Możesz zarabiać pieniądze, studiować, cieszyć się z pracy, poznać nowych ludzi i zdobyć doświadczenie. Pierwszy krok zależy od Ciebie.

Jeżeli masz inne zobowiązania – jesteś rodzicem, babcią lub dziadkiem pomagającym w wychowaniu wnuków lub już pracujesz w niepełnym wymiarze godzin – możesz łatwiej osiągnąć właściwą równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym dzięki elastycznemu grafikowi pracy w Armatis-lc Polska. To dobry moment, by zgłosić swoją kandydaturę.

Jeżeli już posiadasz doświadczenie zawodowe – praca w szybko rozwijającej się firmie jak nasza zapewni Ci szansę szybszego rozwoju kariery. Z radością awansujemy nasz personel. Chcemy Cię poznać.

Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu – chcesz zmienić branżę lub zawód lub też pragniesz powrócić do pracy po długiej przerwie, rozpoczęcie pracy w Armatis-lc Polska jest łatwiejsze niż myślisz. Przywiązujemy dużą uwagę do rozwoju i szkolenia. Witaj.

Co oferujemy?

- przyjazne środowisko pracy
- pracę w dogodnej lokalizacji, blisko stacji Służewiec, metra (Wierzbno) oraz licznych linii autobusowych i tramwajowych (przystanki: Postępu lub Rzymowskiego)
- szkolenia
- możliwość dopasowania godzin pracy do Twoich innych obowiązków
- gwarantowaną stawkę godzinową
- system premiowy uzależniony od wyników
- u nas zdobędziesz doświadczenie w negocjacjach z klientem, w pokonywaniu jego obiekcji w radzeniu sobie także z trudnym klientem
- poznasz specyfikę różnych branż

 

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za telefoniczną obsługę klientów biznesowych/indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach it, prawie, finansach, reklamie. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy: obsługa rozmów przychodzących, tj. informowanie klientów o usługach/produkcie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, informowanie użytkowników ...
Praca Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta