Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta – Sklep Internetowy

Grupa Inter Cars

Warszawa

32 dni temu

Jeśli motocykle to Twoja prawdziwa pasja i tak samo jak my uważasz, że jazda na nich to coś więcej niż tylko zwykłe przemieszczanie się - ta praca jest stworzona dla Ciebie! I’M Inter Motors to pierwsza i największa sieć sklepów motocyklowych w Polsce, dotychczas znana pod nazwą Inter Motors. Poszukujemy młodych i entuzjastycznych osób, które lubią rozmowę i pracę z klientem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta – Sklep Internetowy
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 • Telefoniczną oraz mailową obsługę klienta (infolinia - połączenia przychodzące)
 • Obsługę dokumentów klientów
 • Realizację zamówień z platform sprzedażowych
 • Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta
Od kandydatów oczekujemy:
 • Znajomości branży motocyklowej
 • Doświadczenia w obsłudze klienta E-commerce
 • Wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
 • Umiejętności obsługi takich programów jak: Excel, Word,Windows, przeglądarka internetowa, poczta elektroniczna
 • Wykształcenia średniego /mile widziane techniczne
 • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. A
Gwarantujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w firmie o długoletniej tradycji
 • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
 • Pracę od poniedziałku do piątku
 • Świetną atmosferę pracy wśród pozytywnego zespołu
 • Dogodną formę zatrudnienia
 • Okazję do współpracy z liderami branży motocyklowej
 • Lokalizacja: Galeria Młocińska
Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Poznaj

Grupa Inter Cars

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży 
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży