Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce

Toruń

109 dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Toruniu na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: ok-niem/2017

Opis stanowiska:
  • odbieranie połączeń telefonicznych od klientów
  • prowadzenie rozmów i korespondencji mailowej z klientami w języku niemieckim
  • doradzanie klientom w doborze asortymentu sklepu
Wymagania:
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę od zaraz w Toruniu
  • oferta skierowana także do osób uczących się (ostatni rok studiów lub studia zaoczne)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych

Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych to osoba, która odpowiada za realizację telefonicznej obsługi obcojęzycznych klientów firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należą: kontakt telefoniczny z klientem (w języku obcym, np. angielski, niemiecki), kontrola zamówień od klientów pod kątem formalnym, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów lub ich właściwe ...
Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych Praca Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych

Rekrutują z Praca.pl