Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Arvato

Katowice

4 dni temu

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Do oddziału w Katowicach poszukujemy osób ze znajomością języka niemieckiego (poziom B2 - C2) do pracy w projektach finansowych oraz obsłudze klienta.

Miejsce pracy: Katowice
Wymagania
  • Znajomość języka niemieckiego ma poziomie zaawansowanym (B2-C2 level)
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole i dynamicznym środowisku
  • Doświadczenie w pracy w środowisku SSC/ BPO lub obsłudze klienta
    będzie dodatkowym atutem
Zadania
  • Obsługa telefoniczna klienta niemieckojęzycznego w zakresie przetwarzania danych dotyczących kont (potwierdzanie sald kont klientów, monitorowanie spłat należności)
  • Opracowywanie planów spłaty należności
  • Rozpatrywanie skarg klienta z uwzględnieniem odpowiedniej terminowości
Co zyskujesz?
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta
  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie
Nie czekaj. Twoja kariera zaczyna się w Arvato.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie