Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Lumel S.A.

Zielona Góra

253 dni temu

Ogłoszenie numer: 1769218, z dnia 2017-09-13

W Lumel liczy się pozycja najbardziej popularnej marki branżowej w Polsce.
W Lumel liczy się tytuł firmy 25-lecia w Zielonej Górze.
W Lumel liczysz się Ty, Twoje pomysły i Twoja kariera.
Lumel – liczy się wszystko.

Poznaj nas bliżej na www.lumel.com.pl
i dołącz do nas już dziś, jako:

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • nadzorowanie realizacji zamówień sprzedażowych,

  • organizowanie transportu oraz wysyłek do klientów,

  • monitorowanie płatności oraz obiegu dokumentów sprzedażowych,

  • bezpośredni kontakt z klientem.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów:

  • posiadających doświadczenie w pracy z klientem biznesowym: transport, obsługa posprzedażowa,
  • znających jęz. angielski na poziomie komunikatywnym,
  • samodzielnych, rzetelnych i odpowiedzialnych,
  • mile widziane osoby z wykształceniem wyższym,
  • mile widziane osoby ze znajomością systemu SAP.

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • transparentny system premiowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in.: dofinansowanie do rekreacji, wakacji , Świąt),
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,
  • pełne wsparcie poprzez cały okres kariery w Lumel S.A.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta