Specjalista ds. obsługi klienta

BSK RETURN S.A.

Kraków

275 dni temu

Ogłoszenie numer: 2878673, z dnia 2019-12-25

poszukuje do pracy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • archiwizowanie oraz wprowadzanie korespondencji do systemu oraz dokumentacji handlowej,
  • realizowanie wysyłki dokumentów do klientów zgodnie z bieżącymi zleceniami,
  • obsługa komputerowego programu handlowego,
  • obrót dokumentacją magazynową,
  • fakturowanie sprzedaży oraz dostaw towaru,
  • obsługa klientów detalicznych,
  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów,
  • sporządzanie zestawień zgodnie z polityką Spółki.

Wymagania

  • wymagany staż zawodowy na przedmiotowym oraz podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • płynnej wiedzy w poruszaniu się w środowisku fakturowania oraz obsługi dokumentacji magazynowej,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • bardzo dobrej obsługi komputera,
  • sumienności, precyzji,
  • umiejętności organizacji pracy własnej,
  • doświadczenie w pracy administracyjnej w obszarze obrotu złomem będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

Firma BSK Return pojawiła się na rynku Polskim w roku 1992. Spółka prowadzi działalność w branży hutniczo - złomowej. Firma skupuje, przerabia odpady w postaci złomu, przekazując je do hut jako surowiec do produkcji stali.
Firma BSK RETURN S.A. jest akcjonariuszem i udziałowcem w firmach z branży hutniczej, jak poniżej:
- "Ferrum" S.A. w Katowicach - Producent rur stalowych, cystern, pojemników i zbiorników metalowych, obróbka metali i nakładanie powłok na rury stalowe, produkcja konstrukcji metalowych i ich części.
- Huta Zabrze S.A. w Zabrzu - Producent maszyn, urządzeń, oraz części zamiennych do różnych branż, produkcja urządzeń dźwigowo - transportowych, pieców przemysłowych, konstrukcji stalowych, produkcja odlewów staliwnych, żeliwnych.

- RBS - Stal" spółka z o.o. w Krakowie - producent stali prefabrykowanej do zbrojenia betonów.
Firmy przerabiające złom w których firma BSK Return S.A. jest udziałowcem:
- "Wtórmet"- Recycling" spółka z o.o.
- "Wtórmet" spółka z o.o.

Poznaj stanowisko: Referent
Referent to stanowisko funkcjonujące w instytucjach państwowych (na przykład sądach, urzędach czy izbie celnej) a także firmach prywatnych. Do zadań referenta należy przede wszystkim porządkowanie dokumentacji, wykonywanie prostych prac biurowych, etc. Dlatego też zawód referenta jest często używany zamiennie z zawodem sekretarza lub sekretarki, większość obowiązków jest bowiem w tym przypadku identyczna. Referent poza ...
Praca Referent