Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Indeco S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6223 dni temu

Ogłoszenie numer: 28835, z dnia 2007-04-25

Indeco S.A.

Indeco S.A. jest producentem markowych elementów do produkcji drzwi systemowych o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z poszerzeniem obszaru działalności poszukiwani są kandydaci do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Przyjmowanie zamówień od klientów krajowych i zagranicznych - Wystawianie dokumentów sprzedaży - Kontrola warunków współpracy

Wymagania

- Dobrej znajomości języka angielskiego oraz conajmniej jednego z języków: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego - Wykształcenia średniego lub wyższego - Wysokich umiejętności interpersonalnych - Zaangażowania i aktywności w działaniu

Oferujemy

- Miejsce pracy w Warszawie - Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie doświadczenia w realizacji odpowiedzialnych zadań - Pracę w zespole w firmie o ugruntowanej pozycji - Motywacyjny system wynagrodzenia - Umowę o pracę