Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Obsługi Klienta

ISG Personalmanagement Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
Warszawa
praca stacjonarna
5672 dni temu

Ogłoszenie numer: 51648, z dnia 2008-11-03

Naszym Klientem jest europejski lider w branży samochodów używanych. Firma posiada swoje oddziały w Austrii, na Węgrzech, Belgii, Niemczech, Holandii, Portugali, Szwecji i Wielkiej Brytanii. W tym roku wkracza na rynek polski. W związku z intensywnym rozwojem w Polsce, do swojego oddziału w Warszawie, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 19863

Opis stanowiska

- Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów - Aktualizacja firmowej bazy danych - Obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego

Wymagania

- Wymagana dobra znajomość języka polskiego i dodatkowo jednego z wymienionych języków: łotewskiego,estońskiego lub ukraińskiego - Mile widziana znajomość języka angielskiego - Doświadczenie w obsłudze klienta i telemarketingu (preferowana branża motoryzacyjna) - Znajomość obsługi komputera - Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, skrupulatność, dyscyplina, kultura osobista - Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- Ciekawą pracę w nowotworzącym się zespole sprzedażowym - Duże możliwości rozwoju zawodowego - Bogaty pakiet szkoleń - Atrakcyjne wynagrodzenie