Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. Funduszy UE Wrocław
Specjalista ds. obsługi Studentów w Centrum Współpracy Międzynarodowej

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
Wrocław
praca stacjonarna
3274 dni temu

Ogłoszenie numer: 688521, z dnia 2015-05-21

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa studentów zagranicznych i krajowych
  • utrzymywanie kontaktów z instytucjami pośredniczącymi oraz uczelniami partnerskimi zagranicą
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej programu Erasmus +
  • współorganizowanie projektów międzynarodowych w WSB we Wrocławiu
  • udział w pisaniu projektów o dofinansowanie działań międzynarodowych

Wymagania

  • znajomość przepisów związanych z programem Erasmus + (znajomość innych programów FRSE mile widziana)
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • praktyczna znajomość innego języka obcego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe (min licencjat)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zdolności organizacyjne
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • inicjatywa w działaniu
  • sumienność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
  • doświadczenie w pisaniu projektów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo 14 miesięczne
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • lektoraty z języka obcego