Specjalista ds. Obsługi Technicznej
Polkomtel Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
umowa na zastępstwo
rekrutacja online
10 godz. temu
Miejsce pracy: Warszawa
SOT/SW/KW/21
Twoje Zadania:
  • Obsługa zgłoszeń złożonych przez Klientów Biznesowych dotyczących usterek na urządzenia: telefony, tablety, modemy, routery itp.
  • Podział zleceń według przyjętego standardu
  • Prowadzenie rejestru wstępnej oceny uszkodzeń urządzeń m. innymi: telefonów, tabletów, modemów, routerów itp.
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami Biznesowymi i Klientem Wewnętrznym
  • Odbiór/nadawanie paczek w kancelarii
  • Bieżące wsparcie administracyjne
Nasze Oczekiwania:
  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu urządzeń abonenckich oraz obsługi routerów czy modemów
  • Biegła znajomości obsługi Ms Office, mile widziana obsługa SAP, Remedy
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie, systematyczność i solidność
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu na umowę na zastępstwo
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze).

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj Polkomtel Sp. z o.o.

Cyfrowy Polsat S. A., którego częścią jest Polkomtel Sp. z o.o. i Netia S.A. to największa grupa medialno-telekomunikacyjna w Polsce. Współpraca w ramach grupy medialno-telekomunikacyjnej daje nam możliwości przedstawienia unikalnej oferty, a przed pracownikami stawia wyzwania związane z łączeniem potencjału różnorodnych linii biznesowych.

Proces rekrutacji

Krok Analiza aplikacji
Krok Rozmowa kwalifikacyjna
Krok Zakończenie procesu