Specjalista ds. Ochrony Środowiska

ZRE Gdańsk S.A.

Gdańsk

6 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • nadzorowanie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami,
  • współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami, przygotowywanie dokumentów do uzyskania uzgodnień i zezwoleń,
  • nadzór i kontrola parametrów środowiskowych wynikających z przepisów prawa,
  • planowanie i nadzór nad realizacją prac i inwestycji we współpracy z nadzorem technicznym,
  • opiniowanie rozwiązań eksploatacyjnych związanych z funkcjonowaniem zakładu,
  • zapewnienie właściwego nadzoru nad realizacją zobowiązań płynących z aktów prawnych regulujących obszar ochrony środowiska i gospodarki odpadami,
  • opiniowanie umów,
  • planowanie i realizacja kontroli wewnętrznych,
  • prowadzenie niezbędnych szkoleń dla pracowników,
  • współpraca w identyfikacji potrzeb inwestycyjnych w zakresie ochrony środowiska.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe- ochrona środowiska lub pokrewne,
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie związane z gospodarką odpadami w zakresie ochrony środowiska,
  • znajomość zagadnień dotyczących ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem Prawa ochrony środowiska, ustawy o odpadach, ustawy o utrzymaniu porządku i czystości w gminach  wraz z rozporządzeniem KPA,
  • wiedza dotycząca przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami,
  • umiejętność stosowania przepisów prawa w praktyce,
  • wiedza na temat technologii i urządzeń w branży gospodarki odpadami,
  • doświadczenie w planowaniu i nadzorze inwestycji,
  • dobra znajomość języka angielskiego - swobodna komunikacja,
  • samodzielność w działaniu  i podejmowaniu decyzji, przedsiębiorczość, elastyczność, umiejętność poszukiwania rozwiązań w ramach przepisów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność poruszania się w programach operacyjnych Windows 7,10 i programach nr rej. BDO oraz Excelu.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i doświadczenia,
  • premie świąteczne, dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych (wakacje pod gruszą).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883)."

Poznaj

ZRE Gdańsk S.A. to polska firma prywatna, istniejąca od 1933 roku, zajmująca się przede wszystkim:

    • produkcją turbin wodnych,
    • modernizacjami i remontami elektrowni wodnych,
    • naprawami i remontami w elektrowniach cieplnych,
    • badaniami diagnostycznymi w przemyśle,
    • projektowaniem i doradztwem technicznym,
    • Produkcją zabezpieczeń do sieci przesyłowych SN.

Naszą 80 letnią tradycję, której rezultatem jest wiedza, doświadczenie i pewność w działaniu, łączymy z nowoczesnością przejawiającą się w stosowanych przez nas rozwiązaniach technicznych, ekologicznych i nowoczesną organizacją pracy.

Dzięki temu ZRE Gdańsk świadczy usługi na najwyższym poziomie, które są bardzo cenione w kraju i zyskują uznanie także za granicą. Dowodem na jakość i solidność naszych usług jest fakt, że ufają nam właściciele największych elektrowni wodnych i cieplnych oraz rafinerii w Polsce.

Posiadamy prawie 130 pracowników, własne biuro konstrukcyjne, warsztat mechaniczny, laboratorium diagnostyczne oraz sprzęt obiektowy. Dzięki takiemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie podjąć się bardzo wielu zadań wymagających integracji wiedzy z różnych dziedzin oraz najwyższej elastyczności organizacyjnej.

Dziękujemy wszystkim Klientom, który ufają nam od tak wielu lat oraz tym, którzy współpracują z nami od niedawna.

Specjalista do spraw Ochrony Środowiska – osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za: planowanie i organizowanie pracy własnej zgodnie z zasadami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska, planowanie, organizowanie i kierowanie pracą zespołu, kompletowanie, aktualizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących zagadnień ochrony środowiska, prowadzenie monitoringu ...
Praca Specjalista ds. Ochrony Środowiska