Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. logistyki i obsługi celnej

    Klient portalu Praca.pl   Piaseczno (pow. grójecki, gm. Warka)    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / junior / praktykant/stażysta / asystent / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    23 godz.
    sporządzanie dokumentów eksportowych: faktur, dokumentów załadunku, CMR, sprawdzanie konosamentów, współpraca z agencjami spedycji lądowej i morskiej, zamawianie transportu pod wysyłki do klientów, prowadzenie rozliczeń kontrahentów prowadzenie procedur reklamacyjnych w imieniu...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. odprawy celnej

SP EUROPE Sp. z o.о.
Pruszków
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online

Firma działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części samochodowych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów.

Miejsce pracy: Pruszków
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie kompletnego pakietu dokumentów dla przedstawiciela celnego do odprawy celnej ładunku, kontrola poprawności odprawy;
  • Prowadzenie korespondencji biznesowej z kontrahentami (agentami celnymi, przewoźnikami, przedstawicielami organów celnych);
  • Praca z bazami danych (prowadzenie rejestrów dostaw import / eksport, wprowadzanie danych o kosztach celnych, deklaracjach i fakturach agenta do systemu);
  • Obsługa faktur agenta celnego
Wymagania:
  • Znajomość języka polskiego i rosyjskiego (ustnego i pisemnego) co najmniej na poziomie B2;
  • Znajomość podstaw zagranicznej działalności gospodarczej, logistyki transportu, odpraw celnych;
  • Doświadczenie pracy w branży logistycznej (min rok);
  • Biegła obsługa komputera i pakietu Office;
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym
Oferujemy:
  • Ciekawa praca w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia;
  • Dodatkowy pakiet socjalny (prywatna opieka medycznа, karta MultiSport);
  • Parking dla pracowników, program rekomendacji pracowników, paczki świąteczne, dofinansowanie nauki języków obcych, spotkania integracyjne, kawa/herbata;
  • Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej;
  • Biuro pod adresem: PANATTONI PARK PRUSZKÓW IV, Brwinów ul. Sw. Józefa 1;
  • Dostawa transportem korporacyjnym od stacji Pruszków WKD/Pruszków PKP do biura i z powrotem (10 minut).

Poznaj

SP Europe — europejski dystrybutor części samochodowych.

Firma SP Europe jest oficjalnym dystrybutorem części zamiennych, smarów i akumulatorów do samochodów osobowych i ciężarowych na rynki Europy i Azji. Współpracujemy tylko z zaufanymi producentami części samochodowych!