Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Ofertowania i Wsparcia Technicznego

AquaRD Sp. z o.o.

Białystok

8 godz. temu

AquaRD Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku jest przedsiębiorstwem zajmującym się opracowywaniem nowych technologii oraz ich wykorzystywaniem w procesie projektowania nowoczesnych rozwiązań z dziedziny sterowania, kontroli, komunikacji i transmisji bezprzewodowej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Białystok
Obowiązki:
  • analizowanie zapytań ofertowych i dokumentacji technicznej
  • wycena poszczególnych rodzajów robót (roboty elektryczne, AKPiA, roboty budowlane, urządzenia technologiczne itp.)
  • nadzór nad terminowym dostarczaniem ofert do klientów
  • analiza i opiniowanie otrzymanych od podwykonawców ofert i kalkulacja
  • współpraca przy obsłudze procesu zamówień publicznych (monitorowanie ogłoszeń, ofertowanie, protesty, odwołania, sprawy formalne)
  • uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych kontraktów
  • promowanie marki, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne: BUDOWLANE, ELEKTRYCZNE LUB POKREWNE
  • biegła znajomość MS Office
  • znajomość programu NORMA PRO (SEKOCENBUD, KNR)
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert na potrzeby przetargów publicznych
Mile widziane:
  • doświadczenie w sprzedaży produktów o charakterze technicznym
  • znajomość branży wodno – kanalizacyjnej
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • wiedza z zakresu prawa zamówień publicznych
  • predyspozycje kierownicze
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Ofertowania

Specjalista ds. ofertowania to osoba, która przygotowuje oferty i koordynacje proces ofertowy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza dokumentacji technicznej, sporządzanie ofert przetargowych i wycen, wysyłanie zapytań ofertowych do kontrahentów, kontakt z potencjalnymi klientami: (mailowy, telefoniczny, spotkania bezpośrednie), uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych ...
Specjalista ds. Ofertowania Praca Specjalista ds. Ofertowania

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest AquaRD Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (904)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1888)
Radom (63)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (128)
Nysa (22)