Specjalista ds. Ofertowania

NES Global Talent

Warszawa

29 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla Naszego Klienta, firmy zajmującej się generalnym wykonawstwem z zakresu Budownictwa i Infrastruktury, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ:

  • samodzielne przygotowywanie dokumentacji ofertowej w zakresie formalno-prawnym,
  • pozyskiwanie i gromadzenie informacji na temat planowanych inwestycji i organizowanych przetargów w obszarach budownictwa infrastrukturalnego,
  • sporządzanie dokumentów handlowych (pytania do Zamawiającego, umowy, zapytania ofertowe, listy intencyjne, tworzenie raportów, analiz dotyczących składanych ofert),

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane szkolenia / studia podyplomowe w zakresie prawa zamówień publicznych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie rynku budowlanego sektor infrastrukturalny,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość rynku budowlanego i Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • dokładność, samodzielność w pozyskiwaniu informacji, precyzyjność w działaniu

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • pracę w rozwijającej się organizacji
  • lokalizacja pracy w centrum Warszawy

Poznaj

Specjalista ds. ofertowania to osoba, która przygotowuje oferty i koordynacje proces ofertowy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza dokumentacji technicznej, sporządzanie ofert przetargowych i wycen, wysyłanie zapytań ofertowych do kontrahentów, kontakt z potencjalnymi klientami: (mailowy, telefoniczny, spotkania bezpośrednie), uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych ...
Praca Specjalista ds. Ofertowania