Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. OPROGRAMOWANIA/INFORMATYK

NewEuropeanStaff.com Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6300 dni temu

Ogłoszenie numer: 26246, z dnia 2007-02-07

NewEuropeanStaff.com to jedna z wiodących międzynarodowych agencji rekrutacyjnych (Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 2024/1a)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 01/PL/07

Opis stanowiska

Praca w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się dystrybucja i wdrażaniem rozwiązań do zarządzania projektami w firmach. Osoba na tym stanowisku zajmuje się wsparciem technicznym i rozwojem produktów firmowych (w oparciu o analizę potrzeb oraz struktury Klienta), uczestniczy w implementacji oprogramowania, bierze udział we wdrożeniach oprogramowania, sesjach szkoleniowych bądź indywidualnych spotkaniach z Klientami.

Wymagania

• BARDZO DOBRA znajomość języka angielskiego • Wyższe wykształcenie (lub ostatni rok studiów) (np. informatyka, automatyka, etc.) • Ogólna wiedza z IT, systemów bazodanowych, aplikacji do zarządzania projektami, etc. • Umiejętność szybkiego uczenia się i dobrej współpracy w zespole Mile widziane: • Znajomość MS Project będzie dodatkowym atutem • Chęć rozwoju, dobra motywacja • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami informatycznymi

Oferujemy

• Pracę przy ciekawych projektach • Pracę w zgranym młodym zespole specjalistów • Dobre warunki zatrudnienia