Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. organizacji szkoleń

B-Consulting Bartłomiej Gębarowski

Rzeszów

25 dni temu

Jeżeli interesuje Cię praca w młodym, dynamicznym zespole, jeżeli chcesz rozwijać swoje pasje, lubisz wyzwania, a od środowiska pracy oczekujesz elastyczności, rozwoju i niestandardowego podejścia, chcesz realizować niebanalne zadania, wdrażać swoje własne pomysły, a w relacjach z innymi czujesz się jak "ryba w wodzie" aplikuj na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Główne zadania:
  • całościowa organizacja szkoleń i usług doradczych prowadzonych przez firmę,
  • tworzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • weryfikacja materiałów przygotowanych przez trenerów,
  • techniczne przygotowanie szkoleń (sale, catering, sprzęt,
    noclegi itp.),
  • obsługa klientów w zakresie prowadzonych szkoleń/usług doradczych,
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych, kancelaryjnych,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych i dobrych relacji z klientami,
  • nadzór nad szkoleniami i korespondencja z klientami.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe lub studenci V roku (sugerowane kierunki: organizacja i zarządzanie, zarządzanie projektami, administracja, socjologia lub pokrewne),
  • min.6-miesięcy doświadczenia na stanowisku zw. z obsługą i koordynacją szkoleń,
  • mile widziane doświadczenie w przygotowaniu lub realizacji szkoleń finansowanych ze środków UE i innych źródeł publicznych,
  • zaangażowania i dynamicznego podejścia do wykonywania obowiązków służbowych,
  • gotowości do rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • obsługi aplikacji biurowych w ramach pakietu MSOffice (WORD, EXCEL, PPoint),
  • komunikatywności,
  • samodzielności.
Oferujemy:
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • wsparcie kadry kierowniczej,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kompetencji,
  • możliwość kreatywnej pracy i realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premię za wyniki,
  • narzędzia pracy,
  • ambitne i ciekawe zadania.
Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Poznaj

B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista do spraw rekrutacji i szkoleń, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu rekrutacji i prowadzenie szkoleń pracowniczych skierowanych zarówno do nowych pracowników, jak i mających na celu poszerzanie kwalifikacji osób obecnie zatrudnionych. Specjalista reguluje zatrudnienie w firmie lub instytucji w oparciu o ścisłe instrukcje przełożonych, opracowuje oferty ...
Specjalista ds. Szkoleń Praca Specjalista ds. Szkoleń

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (608)
Wałbrzych (51)
Legnica (107)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (220)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (764)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1888)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (59)