Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Planowania Edycji Warszawa
Specjalista ds. Planowania i Zakupów Mediów (media i reklama)

HR Support
Warszawa
praca stacjonarna
1127 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, agencji marketingowo- reklamowej skupiającej wokół siebie największych medialnych klientów, oraz realizującej niestandardowe kreacje programów TV, reklamy, a także produkcje dedykowane poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI:
  • Przygotowywanie i prezentacja rekomendacji mediaplanów dla Klientów
  • Zlecanie i realizacja kampanii telewizyjnych
  • Przygotowywanie i prezentacja raportów/prezentacji post-buy
  • Analiza rynku TV oraz trendów w planowaniu kampanii
  • Budowanie wizerunku profesjonalnej i partnerskiej firmy
WYMAGANIA:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z planowaniem kampanii TV
  • Znajomość planowania innych mediów będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość narzędzi do planowania kampanii TV (TechEdge, Adventage)
  • Zdolności analityczne
  • Doskonała organizacja pracy
  • Odpowiedzialność i terminowość
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
PRACODAWCA ZAPEWNIA:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach wyjątkowego Zespołu
  • Zatrudnienie na umowę o pracę/B2B w pełnym wymiarze godzin
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Partnerską atmosferę w biurze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.