Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. planowania konstrukcji zbrojeniowych

CMC Poland Sp. z o.o.

Katowice

261 dni temu

Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 12 krajach w USA, Europie, Australii i Azji.

CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali, oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

ObecnieCMC Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie rysunków technicznych oraz specyfikacji materiałowej dla przypisanych projektów/zleceń
  • Zapewnienie zgodności projektów/rysunków technicznych ze standardami branżowymi i firmowymi
  • Analiza dokumentacji i specyfikacji inżynieryjnej
  • Praca w środowisku CAD
  • Prowadzenie dokumentacji i archiwizowanie prowadzonych projektów
Wymagania:
  • Znajomość Auto CAD
  • Umiejętność czytania i analizy rysunku technicznego, planów budowlanych i specyfikacji materiałowych
  • Doświadczenie i praktyczna znajomość projektowania zgodnie z branżowymi standardami będzie dodatkowym atutem
  • Niezbędna znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym
  • Umiejętność swobodnego przeliczania jednostek miar i wag
  • Umiejętności organizacyjne
  • Rozwinięte kompetencje wielozadaniowości
  • Dokładność, terminowość, samodzielność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pakiet benefitów socjalnych: program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover, program sportowy MultiSport, dofinansowania do wypoczynku letniego i inne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w godzinach 10:00 – 18:00
  • Pracę w profesjonalnym, nowoczesnym, międzynarodowym środowisku

Poznaj stanowisko: Inżynier produktu

Inżynier produktu odpowiada za wprowadzanie na rynek nowych produktów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku wdraża i testuje nowe koncepcje produktów/usług, które mogą wzmocnić rynkową pozycję firmy. Dlatego też do jego obowiązków należy bieżąca współpraca z projektantami, ekspertami i specjalistami produkcji. Często zajmuje się on również kalkulacją cenową nowych ...
Inżynier produktu Praca Inżynier produktu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (797)
Wałbrzych (56)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (106)
Lubelskie:
Lublin (216)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (818)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1914)
Radom (153)
Płock (58)
Opolskie:
Opole (183)
Nysa (70)