Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. podatkowych w Departamencie Finansowo - Księgowym

neoBANK

Poznań

17 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko w Centrali Banku.

Główne zadania:
  • Przygotowywanie deklaracji CIT oraz miesięcznych deklaracji VAT,
  • Sporządzanie i weryfikacja  poprawności raportów i sprawozdań w zakresie podatkowym,
  • Weryfikacja wybranych obszarów ksiąg rachunkowych dla celów podatkowych,
  • Monitoring zmian w przepisach i inicjowanie zmian w regulacjach wewnętrznych oraz rekomendowanie usprawnień procesowych i systemowych w celu zapewnienia zgodności procesów z obowiązującym prawem podatkowych oraz polityką podatkową firmy,
  • Współpraca z organami skarbowymi, biegłym rewidentem oraz z zewnętrznymi doradcami podatkowymi,
  • Wsparcie Zarządu w zakresie zagadnień podatkowych.
Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki: Podatki, Rachunkowość, Finanse,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zakresie stosowania prawa podatkowego w firmie doradczej, przedsiębiorstwie lub w administracji podatkowej,
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego
    (w szczególności VAT i CIT).
Dodatkowym atutem będzie:
  • Uprawnienia do wykonywania doradztwa podatkowego,
  • Doświadczenie w pracy jako Samodzielny Księgowy/Główny Księgowy,
  • Znajomość obsługi systemu Optima.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającym się Banku.
  • Udział w Programie MultiSport.
  • Przystąpienie do Prywatnej Opieki Medycznej.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Podatków

Specjalista ds. podatków - to osoba, która jest odpowiedzialna za prowadzenie rozliczeń podatkowych w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: sporządzanie deklaracji podatkowych, w szczególności VAT, PIT, CIT, PCC, podatek od nieruchomości, dbanie o zapewnienie poprawności księgowania dokumentów pod kątem podatkowym, przygotowywanie danych do sporządzania ...
Specjalista ds. Podatków Praca Specjalista ds. Podatków

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (602)
Wałbrzych (58)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (125)
Lubelskie:
Lublin (220)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (72)
Mazowieckie:
Warszawa (1909)
Radom (159)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (207)
Nysa (62)