Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Pomiarów i Kalibracji

Hays Poland

Wrocław

828 dni temu

Specjalista ds. Pomiarów i Kalibracji
Wrocław
Specjalista ds. Pomiarów i Kalibracji
Wrocław
Nr Ref.: 1070982

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży AGD otwierającej zakład brownfield we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Pomiarów i Kalibracji (QMM), który dołączyłby do rozwijających się struktur firmy.

Do zadań tej osoby należeć będzie przede wszystkim koordynacja zadań związanych z relokacją i instalacją sprzętu pomiarowego (łącznie z maszyną 3D) w nowej fabryce we Wrocławiu oraz prowadzenie pomiarów części i półfabrykatów. Ponadto, Specjalista będzie odpowiedzialny zarówno za czytanie i analizę rysunków technicznych, jak i za prowadzenie analizy wyników pomiarów i koordynowanie raportów pomiarowych (Q-DAS). Będzie to związane także z tworzeniem, weryfikacją i modyfikacją programów pomiarowych na podstawie modeli 3D (preferowanym jest program PC-DMIS) oraz z nadzorem nad przyrządami pomiarowymi (włączając kalibrację i re kalibrację). Poszukiwany Kandydat będzie odpowiadał także za dobór i zamawianie niezbędnych narzędzi i urządzeń, dbanie o doskonalenie produkowanych urządzeń oraz standardy 5S na stanowisku pracy, a także szkolenia pracowników fabryki w zakresie użytkowania przyrządów pomiarowych i stosowania metod pomiaru.

Aby sprawdzić się w tej roli, Kandydat powinien posiadać doświadczenie w pomiarach i pisaniu programów pomiarowych na maszynę 3D (CMM) oraz przynajmniej wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe) o specjalności metrologia. Kluczowym jest również doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie o profilu elektromaszynowym lub mechanicznym z wdrożonym systemem jakości. Dobra znajomość języka angielskiego (min, B1) jest niezbędna; posługiwanie się językiem niemieckim będzie stanowiło dodatkowy atut. Ponadto poszukiwany Specjalista powinien w bardzo dobrym stopniu znać środowisko Windows, MC Office. Mile widziana znajomość SAP R/3. Idealnym Kandydatem będzie osoba nastawiona na realizację celów, zmotywowana do pracy, także w interdyscyplinarnych zespołach oraz pewna siebie.

Nasz Klient, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, oferuje pracę i nieustanny rozwój w międzynarodowym środowisku firmy będącej liderem w branży.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Pomiarowiec

Pomiarowiec to osoba, która wykonuje usługi pomiarowe przy użyciu maszyny, np. pomiary instalacji elektrycznych, pomiary meterologiczne. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: dokonywanie pomiarów we wskazanych lokalizacjach, przeprowadzanie testów/kontroli wyrobów za pomocą technik i urządzeń pomiarowych, konserwacja, organizowanie obiegu potrzebnej dokumentacji, ...
Pomiarowiec Praca Pomiarowiec

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)
Podkarpackie:
Rzeszów (81)
Przemyśl (15)
Podlaskie:
Białystok (97)
Suwałki (29)
Łomża (18)
Pomorskie:
Gdańsk (315)
Gdynia (128)
Słupsk (32)
Śląskie:
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (92)
Elbląg (25)
Ełk (10)
Wielkopolskie:
Poznań (462)
Kalisz (45)
Konin (32)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (247)
Koszalin (59)
Kołobrzeg (26)
Auchan (133)
Tesco (399)
UBS (0)
OBI (0)
PKP (20)
STRABAG (13)
ABB (50)
Accenture (152)
Luxoft (174)
PKO BP (0)
KPMG (34)
Orange (9)
IKEA (4)
Budimex (25)

Rekrutują z Praca.pl