Specjalista ds. Pricingu

Mteam Konrad Gałązka

Janki

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 4489405, z dnia 2021-04-08

ESTYL.pl dla klientów to dostawca piękna z kilkudziesięcioma markami kosmetyków profesjonalnych i ekskluzywnych w ofercie. Nasza specjalizacja to pielęgnacja włosów i szybka dostawa. ESTYL.pl dla pracowników to niespotykana atmosfera i kultura pracy. Nasz dynamiczny rozwój jest oparty o uśmiech i rozwój kompetencji całego zespołu. ESTYL.pl udostępnia swoją ofertę przez sklep internetowy i punkty stacjonarne.

Miejsce pracy: mazowieckie / Janki

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Kreowanie i realizacja polityki cenowej w zgodzie ze strategią firmy
  • Koordynacja polityki cenowej pomiędzy e-commerce, sklepami stacjonarnymi i marketplace
  • Bieżące zarządzanie cenami detalicznymi
  • Wsparcie w tworzeniu planów sprzedażowych

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z danymi i cenami
  • Posiadasz umiejętności analityczne: wyciągać wnioski i przygotowywać rekomendacje
  • Potrafisz wykorzystać zaawansowane funkcje Excela
  • Świetnie potrafisz zorganizować swoją pracę oraz pracę innych, efektywnie pracujesz pod presją czasu
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą, łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz zadbać o dobre relacje w zespole
  • Przedsiębiorczość, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i wewnętrzna potrzeba zamykania tematów to Twoja prawdziwa mocna strona
  • Chcesz się realizować w pracy metodologią Agile

Mile widziane:

  • Doświadczenie w planowaniu sprzedaży
  • Znajomość Google Analytics

Oferujemy

  • Umowę zlecenie bądź współpracę B2B
  • Pracę w dynamicznym, ukierunkowanym na rozwój zespole
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej (firma posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy zdalnej)
  • Niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Analityk Sprzedaży
Analityk sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, analizuje wyniki sprzedaży poszczególnych produktów firmy lub przedsiębiorstwa. Pozyskane w ten sposób dane wykorzystywane są do kreowania polityki sprzedażowej firmy, mając na celu podwyższenie wyników finansowych. W analizowaniu wyników sprzedażowych osoba zatrudniona na tym stanowisku może skupiać się na poszczególnych produktach, ...
Praca Analityk Sprzedaży