Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom Technolog Odzieży Radom
Specjalista ds. produkcji odzieży - Technolog

"B&M Clothing Company" Sp. z o.o.
Radom
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
924 dni temu

Ogłoszenie numer: 5498972, z dnia 2021-09-17

B & M Clothing Company" Spółka z o.o. w Radomiu

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • Wycena pracochłonności wyrobu
  • Kontrola realizacji zleceń́ (ilościowa, czasowa)
  • Praca nad optymalizacją kosztów produkcji
  • Nadzór nad wprowadzeniem do produkcji komentarzy i uwag do wzorów oraz monitorowanie poprawności produkcji
  • Wdrażanie usprawnień́ organizacyjnych mających na celu podnoszenie efektywności Działu Produkcji

Wymagania

  • Bardzo dobra wiedza z zakresu technologii szycia w produkcji odzieży
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Warunek konieczny , co najmniej 5 letnie doświadczenie na stanowisku bezpośrednio związanym z produkcją odzieży (mile widziane stanowisko kierownicze – ale nie jest obowiązkowe)
  • Poczucie obowiązkowości i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Umiejętność́ obsługi komputera (Word ,Excel, poczta, Internet,)

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy