Specjalista ds. Projektów Akceleracyjnych

Fundacja Digital Knowledge Observatory

Warszawa

4 dni temu

Digital Knowledge Observatory https://digitalknowledge.pl/, organizacja zajmująca się transformacją cyfrową, prowadzącą Akcelerator EIT Digital, Surferzy Wiedzy oraz Publiczne Innowacje a także fundusz inwestycyjny Edtechhub, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Koordynowanie i wdrażanie projektów międzynarodowych  w ramach europejskiej organizacji EIT Digital / Pionier / EDIH
  • Komunikacja poprzez wydarzenia, szkolenia czy social mediów z interesariuszami
  • Realizacja projektów edukacyjnych i akceleracyjnych zgodnie z wytycznymi Horyzont 2020, Erazmus + czy programami krajowymi
  • Zdobywanie i pogłębianie kontaktów biznesowych, utrzymanie współpracy z przedsiębiorcami, inwestorami jak i naukowcami
  • Udział w tworzeniu nowych przedsięwzięć biznesowych, na przykład start-up’ów
Aby wykonywać te zadania wystarczy:
  • Wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem projektami, administracją, biznesem, mediami
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym środowiska MsOffice
  • Zainteresowanie tematyką innowacji i start-up’ów
  • Mile widziane umiejętności graficzne oraz marketingowe
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie zaawansowanym)
  • Zdolności analityczne, systematyczność, komunikatywność, operatywność
  • Chęć i zaangażowanie do zdobywania nowej wiedzy
  • Gotowość do pracy w trybie projektowym
  • Gotowość do podróży krajowych i zagranicznych
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami finansowanymi ze środków publicznych
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie
  • Szybki awans w dynamicznie rozwijające się organizacji

W ofercie proszę o przesłanie: CV ze zdjęciem oraz szczegółowy opis swojego doświadczenia potwierdzającego spełnienie naszych oczekiwań wobec Kandydata.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Digital Knowledge Observatory Foundation zastrzega sobie prawo do rejestracji i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wyselekcjonowanych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz.883/. Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacyjnych podejmowanych przez Digital Knowledge Observatory Foundation. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.”

Poznaj

Digital Knowledge Observatory – digitalknowledge.pl (do XI 2017 Fundacja Obserwatorium Zarządzania) - instytucja otoczenia biznesu (IOB), certyfikowana przez Ministerstwo Rozwoju Jednostka Proinnowacyjna, zajmująca się problemami przedsiębiorczości, wdrażania innowacji, edukacji ekonomicznej społeczeństwa i biznesu. Realizuje stałe autorskie programy badawczo-rozwojowe poświęcone strategii prowadzenia biznesu, digitalizacji i dystrybucji wiedzy cyfrowej, nowoczesnemu marketingowi i szeroko rozumianym technologiom ICT, akceleracji i dostępu do kapitału dla MSP. DKO to inicjator powstania ekosystemu dla grupy projektów związanych z rozwojem ekonomii cyfrowej, pod wspólnym sub-brandem Digital Knowledge: - Digital Knowledge Village – centrum nowych technologii cyfrowych, campus (3000 m2), laboratoria wiedzy cyfrowej, studia nagrań audio/video, studia badań cyfrowych – knowledgevillage.pl - Digital Knowledge Cluster – powiązanie klastrowe, obejmujące blisko 80 uczelni, firm szkoleniowych i technologicznych - knowledgecluster.pl - Digital Knowledge Accelerator – działania edukacyjne, mentoring, doradztwo strategiczne przygotowujące firmy do wejścia na rynek i przyspieszające ich rozwój w oparciu o wiedzę ekspertów i infrastrukturę DKV - Digital Knowledge Academy – działania edukacyjne promujące powstałe wyniki prac B+R i rozwiązania firm związanych z klastrem i inkubatorem – knowledgevillage.pl/akademia - Digital Knowledge Network – sieć aniołów biznesu, doradców i konsultantów, wspierających procesy wdrażania zmian w organizacjach, mentorzy i koinwestorzy wielu innowacyjnych projektów z zakresie marketingu internetowego i ICT.