Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. projektowych w zakresie telekomunikacji

TP TELTECH Sp. z o.o.

Olsztyn

131 dni temu

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: DBI/2019

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna
  • telefon służbowy, komputer
  • szkolenia zapewniające rozwój

Wymagania:

  • dobra znajomość programu AutoCad, Visio, Corel, ZwCad
  • umiejętność analizy wytycznych Inwestora
  • doświadczenie przy wykonywaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych telekomunikacyjnych liniowych i stacyjnych
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • uprawnienia budowlane do projektowania w telekomunikacji potwierdzone aktualnym wpisem do Izby

Zadania:
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
  • wsparcie projektowe realizowanych zadań
  • samodzielne wykonywanie projektów telekomunikacyjnych - stacyjnych i liniowych, w tym z zakresu FTTH
  • wykonywanie wizji lokalnych na obiektach wraz ze sporządzeniem notatek służbowych

Poznaj

TP Teltech Sp. z o.o.

SIEDZIBA FIRMY
TP Teltech Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 5/7
90-418 Łódź

Dlaczego warto?

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Orange Polska S.A. Prowadzimy inwestycje na terenie całego kraju. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie Klientom z sektora B2B najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Chcemy, by naszą Firmę tworzyli zaangażowani i kompetentni pracownicy.
Dlatego TP Teltech tworzy środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy i rozwojowi. Pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach technicznych, zdobywając dodatkowe uprawnienia lub korzystając z katalogu szkoleń on-line, e-booków i zadań rozwojowych w systemie e-learningowym.
Dodatkowo prowadzimy Fiber Expert School, czyli program szkoleń i certyfikacji dla Partnerów Technicznych w zakresie przygotowania do projektowania i budowy abonenckich sieci światłowodowych w technologii FTTH.

Proces rekrutacji

KrokSelekcja aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie z managerem
KrokDecyzja

Poznaj stanowisko: Projektant Sieci Teleinformatycznych

Projektant sieci teleinformatycznych to osoba, której praca polega na: projektowaniu i wdrażania kompleksowych rozwiązań w zakresie sieci i systemów teleinformatycznych, a w szczególności konfigurowaniu, eksploatacji oraz zabezpieczaniu ruterów i urządzeń przełączających, zarządzaniu sieciami teleinformatycznymi (inżynieria ruchu, systemy zarządzania sieciami rozległymi), wdrażaniu oraz integrowaniu sieci i ...
Projektant Sieci Teleinformatycznych Praca Projektant Sieci Teleinformatycznych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (189)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (861)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (95)
Mazowieckie:
Warszawa (2298)
Radom (192)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)