Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Góra Kalwaria
Specjalista ds.Przygotowania Inwestycji Budowlanych

Przedsiębiorstwo Budowlane EKO-DOM
Góra Kalwaria
praca stacjonarna
5141 dni temu

Ogłoszenie numer: 94480, z dnia 2010-04-02

Prowadzimy działalność deweloperską na rynku od 1998 roku. Jesteśmy inwestorem budynków mieszkalnych jednorodzinnych na terenie Góry Kalwarii i okolic, gdzie zrealizowaliśmy szereg osiedli domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej .

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa klientów firmy deweloperskiej
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnych do uzyskania decyzji administracyjnych, zezwoleń i umów
  • fakturowanie, kontrola korespondencji, obsługa urządzeń biurowych

Wymagania

  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji niezbędnych do prowadzenia inwestycji budowlanych
  • znajomość norm i przepisów budowlanych, umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego
  • pracę w miłym, zgranym zespole