Specjalista ds. przygotowania produkcji

Grupa ERBUD

Poznań

10 dni temu

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie ofert do przetargów publicznych i niepublicznych;
  • Sporządzanie kosztorysów ofertowych, uzupełniających i powykonawczych;
  • Przygotowanie przedmiarów robót i kosztorysów;
  • Archiwizacja dokumentacji przetargowej i złożonych ofert;
  • Przygotowywanie harmonogramów i preliminarzy;
  • Przygotowanie prekwalifikacji dla poszczególnych zadań;
  • Udział w negocjacjach z potencjalnymi inwestorami i opiniowanie umów;
  • Bieżące studiowanie przepisów i ich aktualizacja w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków.

Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego z zakresu budownictwa;
  • Min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office, AutoCad, Programu kosztorysowego (np. Norma PRO, Zuzia);
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Zdolności analitycznych;
  • Uczciwości, odpowiedzialności i profesjonalizmu.

Oferujemy:
  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego,
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy, w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o prace,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Naukę języków obcych zarówno poprzez lekcje stacjonarne jak i naukę on-line,
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Dlaczego warto?

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokAnaliza CV
KrokKrótka rozmowa telefoniczna
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokDecyzja o zatrudnieniu
Poznaj stanowisko: Kosztorysant
Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Praca Kosztorysant