Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO – MONTAŻOWE „ SCANBET ” Sp. z o.o.

Chociwel

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 3459810, z dnia 2020-07-09

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe SCANBET Spółka z o.o.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Chociwel

Opis stanowiska

  • Rejestrowanie i przyjmowanie zleceń produkcyjnych
  • Analiza i przekazywanie dokumentacji technicznej do produkcji
  • Uzgadnianie harmonogramu i terminów dostaw
  • Sporządzanie i uzgadnianie planu produkcji: klient/produkcja
  • Monitorowanie zaawansowania budów i uwzględnianie zmian terminów w planie
  • Monitorowanie zmian w dokumentacji i przekazywanie do produkcji
  • Obsługa magazynowo – sprzedażowa

Wymagania

  • Dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie średnie techniczne budowlane
  • Umiejętność czytania i analizy rysunku technicznego (mile widziane)
  • Obsługa programów komputerowych (MS Office)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, energia i motywacja do pracy
  • Obsługa programów komputerowych CAD/ERP – (mile widziane)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – preferowane w branży budowlanej (mile widziane)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku
Specjalista ds. Planowania Produkcji to osoba, która odpowiada za ciągłość produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowuje zestawienia i analizy potrzebne do przygotowania planu produkcji i budżetu, opracowuje harmonogram zamówień (obciążenie stanowisk, stan zapasów i zamówień, ...
Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji