Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Konsorcjum Stali S.A.

Poznań

51 dni temu

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali oraz Zakład Konstrukcji Stalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:

 

Aktualnie do naszego Zakładu Produkcji Zbrojeń Budowlanych w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Przygotowania Produkcji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za weryfikację dokumentacji technicznej oraz przetworzenie jej na potrzeby produkcji.

 
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość rysunku budowlanego
  • obsługa programów typu CAD
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • interesującą i pełną wyzwań pracę u cenionego pracodawcy
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy.
Poproszę o umieszczenie na CV następującej klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje niezawierające wymaganej klauzuli nie będą uczestniczyły w procesie rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu przy ul. Paderewskiego 120. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Konsorcjum Stali S.A.