Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. realizacji projektu

Politechnika Wrocławska

Wrocław

5 dni temu

Dział Zarządzania ProjektamiPolitechniki Wrocławskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SRP/07/2018
Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektu zgodnie z wnioskiem o dofinansowanie oraz obowiązującymi aktami prawnymi i wytycznymi, jak również wewnętrznymi regulacjami obowiązującymi na Politechnice Wrocławskiej.

Zakres obowiązków:
  • kontakt z instytucja pośredniczącą – Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) w zakresie realizacji projektu,
  • sporządzanie wniosków o płatność, sprawozdania końcowego,
  • realizacja zamówień, zbieranie ofert, szacowanie wartości zamówień, opracowywanie SIWZ,
  • udział w komisjach przetargowych,
  • przygotowanie dokumentacji dotyczącej rozliczania działań projektu (listy obecności, dzienniki zajęć, materiały zużywalne, wkład własny, usługi zlecone, aneksy),
  • rejestracja, opisywanie i pieczętowanie wszystkich dokumentów finansowych z budżetem,
  • kontrola kontrahentów wykonujących usługi zewnętrzne związanej z projektem,
  • pomiar produktów, wskaźników, danych dotyczących uczestników,
  • prowadzenie rekrutacji uczestników projektu, organizacja form wsparcia,
  • prowadzenie kampanii informacyjno-promocyjnej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zasad wdrażania i realizacji projektów dofinansowanych ze środków EFS
  • w ramach perspektywy 2014-2020,
  • praktyczna znajomość ustawy PZP, zasady konkurencyjności, rozliczeń finansowych z UE,
  • staż pracy co najmniej 4 lata, w tym min. 2 lata doświadczenia w realizacji projektów unijnych,
  • znajomość specjalistycznych narzędzi diagnostycznych i psychometrycznych oraz praktyczna umiejętność
  • ich stosowania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego
  • lub umyślne przestępstwo skarbowe.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony od 01.09.2018 do 31.12.2020 (czas trwania projektu),
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV i listu motywacyjnego
za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (797)
Wałbrzych (54)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (840)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1754)
Radom (68)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (119)