Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. faktoringu Warszawa
Specjalista ds. Realizacji Umów Faktoringowych

Bank Ochrony Środowiska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1688 dni temu

poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • obsługa transakcji faktoringowych,

  • kontrola dokumentacji wymaganej w umowie faktoringowej,

  • kontakt z Faktorantem w zakresie obsługi transakcji faktoringowych,

  • rozliczanie wpływów od Odbiorców.

Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie obsługi transakcji faktoringowych,
  • znajomość produktu,
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka komunikatywność i umiejętność współdziałania w zespole.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w doświadczonym Zespole w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • duża samodzielność,
  • możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit,
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo.

Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacje o wykształceniu, kwalifikacjach zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, o których mowa w ogłoszeniu są niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku. Dane, o których mowa powyżej są przetwarzane wyłącznie w celu wyboru najlepszego kandydata na oferowane stanowisko.