Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Reklamy i Sprzedaży

Oficyna MM wydawnictwo Prawnicze
Poznań
praca stacjonarna
3963 dni temu

Jesteśmy jednym z liderów w branży wydawniczej z zakresu fachowych publikacji oświatowych. Tworzymy młody, dynamiczny zespół. Nasze Wydawnictwo otwiera przed Tobą perspektywę ciekawej pracy oraz stwarza możliwości rozwoju zawodowego.

W związku z powyższym poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie opracowywaniem krótko i długoterminowej strategii sprzedaży reklam i sprzedaży poprzez dystrybucję oraz nadzorem nad wdrażaniem tych strategii, planowaniem, zarządzaniem i kontrolowaniem polityki rozwoju sprzedaży reklam do produktów Wydawnictwa.

Obowiązki:
  • nadzór nad realizacją założonych celów sprzedażowych
  • planowanie działań reklamowych dla wszystkich produktów
  • sprzedaż powierzchni reklamowej oraz rozwój sprzedaży dystrybucyjnej
  • tworzenie kompleksowej promocji dla reklamodawców
  • negocjowanie oraz realizacja warunków współpracy z reklamodawcami i dystrybutorami
  • monitorowanie otoczenia rynkowego pod kątem promowanych produktów oraz rozwiązań sprzedażowych
  • analiza działań konkurencji
  • raportowanie wyników oraz działań wspierających sprzedaż
  • ścisła współpraca z działem marketingu oraz redakcji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej na samodzielnym stanowisku
  • umiejętność realizacji wyznaczonych celów i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • silna osobowość
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • strategiczne myślenie oraz umiejętności negocjacyjne
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • zaawansowana znajomość pakietu Office
  • podstawowa znajomość programów Corel, CorelDRAW , AdobeDreamWeaver, GIMP
  • znajomość branży wydawniczej i/lub edukacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka HTML będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwości rozwoju, szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)