Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Specjalista ds. reklamy

Publikator Sp. z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
4875 dni temu

Ogłoszenie numer: 135173, z dnia 2011-02-10

Publikator Sp. z o.o. - wydawca ogólnopolskich czasopism specjalistycznych
o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej, architektonicznej zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • aktywną sprzedaż oferty reklamowej,
  • budowanie trwałych relacji z klientami,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • realizację i rozwój strategii sprzedaży.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywności i umiejętności budowania trwałych relacji,
  • zdolności negocjacyjnych,
  • umiejętności realizacji założonych planów sprzedaży,
  • skuteczności i konsekwencji w działaniu,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • dyspozycyjności, kreatywności i samodzielności,
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
  • posiadania prawa jazdy i umiejętności w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • motywacyjny system wynagradzania i premiowania, adekwatny do osiąganych wyników,
  • szansę rozwoju zawodowego i możliwość samorealizacji.