Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Rekrutacji IT

Pearson Frank

Katowice

9 dni temu

Pearson Frank, stanowi część międzynarodowej grupy firm rekrutacyjnych Frank Recruitment Group, która w ramach globalnej ekspansji otwiera nowe biuro w Warszawie. Tym samym poszukujemy ambitnych i  zmotywowanych osób, zainteresowanych karierą w branży rekrutacyjnej.

Jako ceniony pracownik Frank Recruitment Group będziesz miał szansę rozwijać się oraz swoją karierę w środowisku, w którym na porządku dziennym będziesz spotykał ciekawe wyzwania.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: PF-SRITWM-1008
Obowiązki obejmują:
  • Business Development w celu budownia nowych relacji biznesowych oraz wspierania tych juz istniejących
  • Pozyskiwanie odpowiednich kandydatów, którzy spełniają potrzeby rekrutacyjne naszych klientów korporacyjnych
  • Pośredniczenie podczas całego procesu rekrutacyjnego
  • Koordynowanie rozmów rekrutacyjnych, negocjacja stawek oraz wynagrodzeń
  • Tworzenie materiałów marketingowych: tworzenie opisów stanowisk, wystawianie ogłoszeń, aktywność na różnych mediach społecznościowych
Oczekiwania względem kandydatów:
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Znajomość języka czeskiego, węgierskiego lub estońskiego byłaby wyraźną zaletą, ale nie jest niezbędna
  • Wykształcenie wyższe (preferowane dyscypliny: psychologia, socjologia, prawo, marketing, studia biznesowe)
  • Silne umiejętności komunikacyjne i asertywność
  • Wcześniejsze doświadczenie w rekrutacji, sprzedaży bądź badaniach rynku są mile widziane.
Co oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • System nielimitowanego wynagrodzenia prowizyjnego
  • Wiodący w branży program szkoleniowy
  • Jasna ścieżka rozwoju zawodowego
Nasze dodatkowe benefity obejmują:
  • Comiesięczne imprezy integracyjne
  • Udział w prestiżowych wydarzeniach branżowych na całym świecie
  • Ekskluzywne 5wyjazdy zagraniczne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Pearson Frank.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (705)
Wałbrzych (43)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (122)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (99)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (706)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1548)
Radom (54)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (6)