Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Rekrutacji / Talent Acquisition Specialist

Imagine The Future

Warszawa

7 dni temu

ITF jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Największą wartością naszej firmy jest Zespół - to młodzi, zaangażowani i chętnie dzielący się wiedzą ludzie. Jeśli chcesz dzielić z nami nasze pasje - dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: R/2019/ITF
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • kompleksowa obsługa procesów rekrutacyjnych w obszarach m.in. Reklamy, Marketingu, Nowych Technologii, Analiz, Finansów, Administracji i innych, na różne poziomy stanowisk
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów z rynku, wykorzystanie różnych metod i narzędzi rekrutacyjnych w tym portali profesjonalnych i mediów społecznościowych
  • selekcja nadesłanych dokumentów aplikacyjnych, wywiady telefoniczne, spotkania z kandydatami, tworzenie rekomendacji do zatrudnienia
  • opieka nad kandydatami podczas całego procesu rekrutacyjnego
  • aktywne udoskonalanie procesów oraz standardów w zakresie rekrutacji i EB
  • współpraca z HR Business Partnerem w bieżących zadaniach z obszaru HR
  • zapewnienie wysokich standardów procesów rekrutacyjnych oraz wsparcia klientów wewnętrznych
OCZEKIWANIA:
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy w agencji doradztwa personalnego / firmie executive search / branży consultingowej
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat (socjologia, psychologia, zarządzanie)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i skrupulatność w działaniach
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista i dyskrecja
  • własna inicjatywa, nastawienie na szukanie rozwiązań
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • chęć rozwoju w obszarze HR i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • dobra znajomość MS Office
OFERUJEMY:
  • ciekawe projekty w najszybciej rozwijającej się firmie w Polsce
  • rozwój i zdobycie doświadczenia w wewnętrznych strukturach HR
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • ogromną możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!
DODATKOWO:
  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • wieczory gier planszowych, zajęcia językowe, świeże owoce i inne przyjemności
  • fajne biuro z chill out strefami, w super lokalizacji (200m od Metra Centrum)
  • atrakcyjne wynagrodzenie i zero stresu
  • pracę, która stanie się Twoją pasją!

Jeśli uważasz, że powinieneś do nas dołączyć a powyższe stanowisko jest dla Ciebie interesujące, wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania - liczymy, że będziemy mogli Ci pomóc ;-)

Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF oraz zamieszczenie w nazwie pliku swojego imienia i nazwiska. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. | Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. rekrutacji

Kierownik do spraw rekrutacji kreuje i odpowiada za politykę rekrutacyjną firmy. W przypadku dużych firm współpracuje on z szefami działów w celu określenia zapotrzebowania na pracowników oraz wybiera agencje odpowiedzialne za prowadzenie naboru. W mniejszych zaś może on także osobiście prowadzić proces poszukiwania pracowników. Odpowiada on również za realizację działań z zakresu employer brandingu, koordynując ...
Kierownik ds. rekrutacji Praca Kierownik ds. rekrutacji

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (659)
Wałbrzych (60)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (232)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (1977)
Radom (177)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (228)