Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim lub rosyjskim

Staff In sp. z o.o.

Robakowo k. Poznania

164 dni temu

Szukasz nowych wyzwań? Jesteś osobą kreatywną i pasjonuje Cię poznawanie nowych ludzi? Uwielbiasz pomagać innym? Potrafisz przekonać i zarazić innych do swoich pasji? Świetnie! Masz wyjątkową okazję dołączyć do świetnego, zgranego zespołu. Zapraszamy!

Do naszego oddziału w Robakowie oraz w Wrocławiu poszukujemy specjalisty ds. rekrutacji, który nie boi się wyzwań, lubi dzielić się swoją wiedzą , jest zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony. Może to właśnie Ty będziesz miał/a realny wpływ na prowadzenie i koordynowanie projektów rekrutacyjnych, kontaktowanie się z kandydatami, naszymi partnerami biznesowymi oraz budowanie pozycji naszej marki na terenie Polski.

Jeśli uwielbiasz pracę z ludźmi, jeśli jesteś osobą poszukującą nowych wyzwań i nie lubisz monotonii- jesteś dla nas idealnym kandydatem. Sprawdź nas!!

Miejsce pracy: Robakowo k. Poznania
Zakres obowiązków:
  • samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych
  • współpraca z obecnymi Klientami firmy
  • aktywna praca i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i Kandydatami
  • pozyskiwanie Kandydatów przy wykorzystaniu różnych źródeł
  • prowadzenie dokumentacji, procesów płacowych oraz systematyczne raportowanie wyników pracy przełożonemu poprzez bieżące uzupełnianie raportów
  • współpraca z innymi oddziałami firmy
  • realizacja obowiązków w oparciu o zasadę współpracy i dzielenia się wiedzą z innymi konsultantami w oddziale i managerem
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • znajomość procesu rekrutacji oraz różnych metod pozyskiwania kandydatów
  • gotowość do samodzielnej i zespołowej pracy (w zależności od wymagań projektu), której celem jest realizacja potrzeb Klienta w określonym czasie
  • umiejętność pracy w zmieniających się warunkach
  • gotowość do pracy również w terenie
  • znajomość programu OPTIMA mile widziana
  • odpowiedzialność
  • przynajmniej dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego, mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop
  • pracę w zgranym, dynamicznym i młodym zespole
  • stawiamy na osoby zakładające długofalowy rozwój w firmie, pragnące rozwijać się i podwyższać kwalifikacje
Prosimy o dopisanie klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Staff In sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-047) przy placu Legionów 2 , moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Staff In sp. z o.o. jest administratorem podanych przeze mnie danych osobowych oraz, że będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w rekrutacji i że, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji