Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Vista 2 Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice

30 dni temu

Jesteśmy agencją zatrudnienia i doradztwa personalnego specjalizującą się w poszukiwaniu opiekunów i opiekunek osób starszych. W centrum naszego zainteresowania zawsze są ludzie – nasi pracownicy, klienci i kontrahenci. Realizujemy ciekawe projekty dla naszych klientów na terenie Niemiec jak i w Polsce.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
W naszej firmie możesz wykonywać następujące zadania:
  • Selekcja i rekrutacja osób chętnych do pracy w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych, w tym przeprowadzanie rozmów telefonicznych i spotkań,
  • Prowadzenie bazy kandydatów,
  • Przygotowywanie profili osobowych kandydatów,
  • Przedstawianie ofert pracy wybranym kandydatom,
  • Organizacja obsady i planowych wymian opiekunów u klientów.
 Oferujemy następujące warunki zatrudnienia:
  • Umowa o pracę z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia,
  • Ustalone godziny pracy od 9.00 do 17.00,
  • Praca w samym centrum Katowic w komfortowym i słonecznym biurze,
  • Miłe i pomocne towarzystwo współpracowników,
  • Odpowiednie narzędzia pracy.
Chcielibyśmy abyś posiadał/a:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok  w rekrutacji, w obsłudze klienta lub w sprzedaży,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Praktyczną znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z kandydatami i z zespołem, sumienność w wykonywaniu pracy, zdolności organizacyjne.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w następującej treści:
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vista 2 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-013), przy ul. Staromiejskiej 6/7, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vista 2 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-013), przy ul. Staromiejskiej 6/7.
2. osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w Vista 2 Sp. z o.o. Sp. k. jest Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem e-mail: abi@vista-hr.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4. odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
7. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
10. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (68)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (247)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (897)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2237)
Radom (170)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (81)