Specjalista ds. rekrutacji

XERVON Polska Sp.z o.o.

Mazowieckie

49 dni temu

XERVON Polska Spółka z o.o. istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych w branży rusztowaniowej od 1996 roku. Oferujemy klientom pełną obsługę w zakresie montażu rusztowań typu Bosta i Modex, izolacji technicznych w przemyśle antykorozji, czyszczenia obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:
  • aktywne poszukiwanie pracowników na terenie całego kraju na stanowiska monter rusztowań, monter izolacji, pracownicy budowlani na rynek w Polsce i Niemczech
  • opracowanie oraz rozpowszechnianie ogłoszeń o pracę
  • poszukiwanie innowacyjnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • weryfikacja aplikacji oraz kontakt telefoniczny z kandydatami
  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia
  • aktywne wsparcie Działu Kadr w zakresie obsługi zatrudnianych pracowników
Wymagania:
  • komunikatywność i otwartość na ludzi
  • znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat, wynagrodzenie stałe + premia
  • przyjazne warunki pracy, z możliwością rozwoju
  • dużą samodzielność w działaniu
  • niezbędne narzędzia pracy samochód, laptop, telefon

Miejsce pracy: cała Polska

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji
Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Praca Specjalista ds. Rekrutacji