Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom Garbarz Skór Radom
Specjalista ds. renowacji odzieży skórzanej

EBS Spółka Akcyjna
Radom
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
praca stacjonarna
513 dni temu

Grupa EBS S.A. w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • Przyjmowanie odzieży skórzanej
  • Identyfikacja rodzaju skór
  • Czyszczenie odzieży skórzanej – dobór odpowiednich środków i procesu czyszczenia
  • Renowacja odzieży skórzanej – dobór najbardziej pasujących barwników, nakładanie barwników metodą natryskową i ręczną
  • Impregnacja odzieży skórzanej
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy związanej z renowacją odzieży skórzanej
  • Wiedza z zakresu technologii renowacji odzieży skórzanej
  • Wykształcenie kierunkowe – technolog odzieży, kaletnik - mile widziane
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Gwarantujemy profesjonalne przyuczenie do pracy na stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet relokacyjny

Poznaj

EBS S.A. jest właścicielem sieci pralni –„ Pralnia EBS”.  Dzięki posiadaniu unikalnego know-how, znajomości rynku, rozwiniętej sieci dystrybucji oraz znajomości zagadnień biznesu w regionie jest obecnie liderem branży pralniczej.

W całej Polsce znajduje się 126 pralni EBS. W samej Warszawie i okolicach mieszkańcy mają do dyspozycji 28 pralni EBS. Pralnie EBS są zlokalizowane w centrach handlowych w dużych miastach, zapewniając tym samym swoim klientom stały dostęp do wysokiej jakości usług pralniczych w przystępnych cenach.

Pralnie EBS w Polsce to 2 miliony klientów rocznie i ponad 5 milionów wypranych sztuk odzieży.