Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. roszczeń

ZUE S.A.
Kraków
praca stacjonarna
1750 dni temu

Miejsce pracy: Kraków i delegacje

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
  • monitorowanie procesu realizacji budowy pod kątem zgodności z kontraktem w zakresie obowiązków formalnych oraz możliwości występowania z roszczeniami finansowymi i/lub terminowymi,
  • opracowywanie kluczowych pism dla kontraktu,
  • opracowywanie dokumentów roszczeniowych, sporządzanie kalkulacji do roszczeń na kontrakcie,
  • prowadzenie negocjacji i uzgodnień kontraktowych z Zamawiającym i podwykonawcami dot. roszczeń,
  • przygotowanie i weryfikację korespondencji kontraktowej wysyłanej do podwykonawców,
  • przygotowanie kalendarium wydarzeń,
  • przygotowanie i weryfikację umów kontraktowych,
  • prowadzenie spraw ubezpieczeniowych kontraktu.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego prawniczego, inżynierskiego lub ekonomicznego,
  • co najmniej 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku specjalisty ds. roszczeń (kolej, drogi),
  • umiejętności analizowania ryzyka kontraktowego oraz prognozowania potencjalnych sytuacji konfliktowych,
  • dobrej znajomości warunków kontraktowych FIDIC oraz innych form umów budowlanych,
  • dobrej znajomości prawa budowlanego, cywilnego, zamówień publicznych,
  • umiejętności analitycznego myślenia, identyfikacji problemów oraz rozwiązywania ewentualnych sporów,
  • rzetelności, odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności,
  • członkostwo w SIDIR – dodatkowym atutem.
Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe benefity.