Specjalista ds. rozliczania płac

Talent IN sp. z o.o.

Warszawa

1 dzień temu

Naszym Klientem jest Warszawskie Biuro Rachunkowe (Warszawa-Targówek), które jest nowoczesną organizacją z miłą i koleżeńską atmosferą pracy. Z środowiskiem pracy, które wspiera swoich pracowników i dba o ich rozwój.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  •  sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej, ze szczególnym uwzględnieniem rozliczania wynagrodzeń i świadczeń dla pracowników
  • przygotowywanie listy płac dla pracowników i zleceniobiorców
  • sporządzanie obowiązujących deklaracji, sprawozdań dla potrzeb ZUS, US, GUS, PFRON
  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy
  • obsługa systemu kadrowo-płacowego
  • kompleksowa obsługa spółek/spółki zatrudniającej w sumie ok. 250 osób
Wymagania:
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych
  • minimum roczne doświadczenie w księgowości (biuro rachunkowe)
  • znajomość programów kadrowo-płacowych oraz programu Płatnik
  • bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń
  • skrupulatność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia ( 5500 PLN- 6500 PLN)
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się biurze
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • kurs języka angielskiego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent IN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym i selekcji pracowników. Administratorem danych osobowych jest Talent IN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bagno2/67. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@talentin.pl Jestem świadomy/a, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności

Poznaj

Talent IN to połączenie sił i doświadczeń ludzi, którzy od 20 lat pracują i zarządzają a dodatkowo łączy ich wspólna historia zawodowa. Talent IN łączy doświadczenia pracy na stanowiskach zarządczych, sprzedażowych i finansowych.

Świadczymy usługi w obszarze HR bo od dłuższego czasu obserwujemy jak trudno znaleźć talenty dopasowane do rozwijających się organizacji. Potrafimy patrzeć na potrzeby Klientów również z ich perspektywy. Do niedawna sami te potrzeby zaspokajaliśmy pozyskując członków swoich zespołów do firm, którymi zarządzaliśmy. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć działania mające na celu pozyskanie najlepszych kandydatów gotowych do pełnienia ról w firmach naszych Klientów.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Płac
Specjalista do spraw płac, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie i realizowanie systemu wypłat pracowniczych w obrębie firmy lub instytucji. W tym zakresie osoba obsadzona na tym stanowisku może zajmować się regulowaniem stawek wynagrodzeń dla poszczególnych stanowisk pracy, dbaniem o terminowość wypłat poprzez ścisłą współpracę z działem księgowości, organizowaniem i realizowaniem ...
Praca Specjalista ds. Płac