Specjalista ds. Rozliczeń Najemców / Property Finance Specialist

EPCM Executive Search

Warszawa

18 dni temu

Międzynarodowa firma inwestująca w branży Nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń Najemców/ Property Finance Specialist. Dana osoba będzie odpowiedzialna za obsługę finansową najemców, a przede wszystkim za wystawianie faktur, sporządzanie rozliczeń i zestawień oraz raportów finansowych dla właściciela.

Świetnie jeżeli masz doświadczenie w Real Estate na podobnym stanowisku, jednak nie jest ono wymagane. Na tym stanowisku masz możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowego inwestora w branży Nieruchomości.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
  • Wystawianie faktur, sporządzanie zestawień i rozliczeń dla najemców;
  • Analiza umów najmu, wprowadzanie danych z umów do systemu finansowego;
  • Sporządzanie raportów finansowych dla właścicieli nieruchomości;
  • Kontrola akceptacji faktur kosztowych, realizacja płatności zgodnie z ustalonymi procedurami;
  • Księgowanie płatności od najemców, windykacja należności;
  • Uzgadnianie sald należności i zobowiązań przy współpracy z działami księgowymi klientów.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (dział Księgowości lub Finansowy);
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub status studenta ostatnich lat;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Zaangażowanie, dociekliwość, skrupulatność;
  • Umiejętność analizy dokumentów.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub kontrakt B2B dla zainteresowanych);
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport;
  • Praca w międzynarodowej firmie.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.