• Specjalista ds. Obsługi Szkód Komunikacyjnych Klientów Korporacyjnych

    GRUPA PZU   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Merytoryczna obsługa szkód z tytułu umów ubezpieczeń własnych i OC poprzez analizę zgłoszenia, zgromadzonej dokumentacji oraz ustalenie odpowiedzialności i przysługujących świadczeń; Komunikacja z klientem w zakresie obsługi szkód; Podejmowanie decyzji o przyznaniu bądź odmowie...
  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Rozliczeń Prowizji

Generali
Warszawa
praca stacjonarna
1639 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
  • Kompleksowa realizacja procesu rozliczeń prowizyjnych dla sieci sprzedaży
    • kalkulacja dodatkowych składników wynagrodzeń
    • weryfikacja poprawności rozliczeń
    • przygotowywanie raportów i analiz w zakresie rozliczeń wynagrodzeń i wypłat
    • obsługa dokumentów rozliczeniowych
    • świadczenie obsługi poprowizyjnej dla sieci sprzedaży w zakresie zapytań związanych z rozliczeniami
    • współpraca z Departamentem Księgowości  w obszarze rozliczeń
  • Definiowanie i zgłaszanie wymagań systemowych w obszarze naliczeń wynagrodzeń oraz rozliczeń z pośrednikami
  • Weryfikacja poprawności działania systemów/ aplikacji biorących udział w naliczeniach
  • Testowanie i wdrażanie rozwiązań systemowych w obszarze rozliczeń
  • Udział w nowych inicjatywach rozwojowych oraz wspierających w obszarze rozliczeń z pośrednikami
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z rozliczaniem sieci sprzedaży – warunek konieczny. Mile widziane doświadczenie zdobyte w instytucji ubezpieczeniowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Podstawowa znajomość SQL, mile widziana znajomość VBA
  • Analityczne myślenie, dokładność, sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach oraz projektach realizowanych w Departamencie