Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Rozliczeń

NES Global Talent

Trzebinia

25 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trzebinia

Opis stanowiska:

  • Rozliczanie robót realizowanych przez podwykonawców.
  • Wycena prac budowlanych, sporządzanie kosztorysów ofertowych.
  • Kontrolowanie ilości materiałów dostarczanych na budowę.
  • Sporządzanie, kompletowanie i przekazywanie dokumentacji rozliczeniowej.
  • Wsparcie kierownika budowy w zakresie przygotowania produkcji.
  • Współpraca z innymi działami (księgowość, dział finansowy oraz kontraktowy).

Wymagania stanowiskowe:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, infrastruktura).
  • Doświadczenie w rozliczaniu i kosztorysowaniu robót budowlanych.
  • Dobra znajomość pakietów oprogramowania: Microsoft Office, Autocad, Microsoft Project.
  • Dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie).

Oferta:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracy na pełen etat.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Pakiet socjalny.
  • Możliwość dalszego rozwoju oraz awansu w strukturze organizacji.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kosztorysant
Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Praca Kosztorysant