Specjalista ds. Rozliczeń

DB Cargo Polska S.A.

Zabrze

1 dzień temu

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w Dziale Fakturowania i Zarządzania Danymi Kontraktów.

Opis stanowiska:
  • Obsługa programów i systemów informatycznych w celu rozliczania
  • Terminowe i poprawne wystawiania faktur wykonanych usług (system CPI) i ich rozliczanie (system Zaza)
  • Uzgadnianie i weryfikację danych niezbędnych do wystawienia faktur
  • Import plików wystawionych faktur do systemu SAP i ich kontrola
  • Rozpatrywanie reklamacji w zakresie wystawionych faktur
  • Tworzenie raportów z rozliczonych usług
  • Dbanie o właściwą archiwizację dokumentacji
Kwalifikacje
  • Wykształcenie wyższe (preferowany profil ekonomiczny lub pokrewne)
  • Wiedza z zakresu podstawowych zagadnień związanych z fakturowaniem
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel i PowerPoint)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność i terminowość w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Otwartość oraz orientacja na klienta
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
  • Zapomogi na Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie

Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) za pomocą przycisku

Poznaj

DB Cargo Polska S.A. jest częścią wiodącego towarowego przewoźnika kolejowego w Europie DB Cargo AG, łączącego spółki kolejowych przewozów towarowych, należące do Deutsche Bahn - jednej z największych grup logistycznych na świecie. DB Cargo jest obecna niemal na wszystkich krajowych rynkach europejskich, od Hiszpanii po Rosję, od Szwecji po Włochy. W 2019 roku przyznano nam statuetkę FRIENDLY WORKPLACE oraz godło Solidnego Pracodawcy.

Proces rekrutacji

Krok Aplikacja online
Krok Rozmowa telefoniczna
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Wynik rekrutacji
Krok Witamy w DB Cargo Polska