Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. Rozliczeń
Pos Group sp. z o.o.
Warszawa
specjalista junior / mid / senior
umowa o pracę
33 dni temu

O POS Group

 

Od wielu lat odnosimy sukcesy w branży HR i outsourcingu usług biznesowych. Naszą siłą, a zarazem motywacją, jest unikalny, doświadczony Zespół, który czerpie inspiracje z własnych doświadczeń oraz stałej obserwacji potrzeb współczesnego biznesu.

 

Aktualnie w związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Osób na stanowisko:

Specjalista ds. Rozliczeń
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
 • Wystawianie dokumentów rozliczeniowych, weryfikacja ich poprawności, dokonywanie opisu i przekazywanie do kontrahentów oraz COK w celu ujęcia w Księgach Spółki.
 • Prowadzenie postępowań reklamacyjnych z Klientami w celu wyjaśnienia rozbieżności w danych zawartych w dokumentach rozliczeniowych własnych i obcych.
 • Monitorowanie stanu należności.
 • Prowadzenie analiz i raportowania z realizacji procesu rozliczeń.
Wymagania:
 • Umiejętność analizy danych i rozwiązywania problemów.
 • Samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy własnej.
 • Umiejętność skupienia na szczegółach.
 • Komunikatywność, dobra praca zespołowa.
Oferujemy:
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
 • Możliwość rozpoczęcia pracy „od zaraz”.
 • Możliwość korzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport.
 • Dofinansowanie do usług mobilnych i stacjonarnych.
 • Dostęp do pracowniczej strefy licytacji z atrakcyjnymi nagrodami.
W CV nie zapomnij zawrzeć klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."Informujemy, że Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest firma POS Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest konieczność zapoznania się przez nas z Twoim profilem kandydata na skutek Twojego zgłoszenia (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora oraz nasi partnerzy, na rzecz których prowadzimy wybrane rekrutacje. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, po jej zakończeniu skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, a pozostałe aplikacje zostaną usunięte, chyba że wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach- w takim przypadku Twoje dane będą przetwarzane do momentu jej wycofania.

Poznaj

Pos Group sp. z o.o.

Profesjonalna obsługa firm w ramach outsourcingu oraz outsourcingu personalnego. Naszą misją jest przejmowanie kompleksowej obsługi poszczególnych segmentów przedsięwzięć naszych Klientów, od obsługi personalnej po pełne przejęcie odpowiedzialności za poszczególne działy. Zatrudniamy doświadczonych, wysokiej klasy specjalistów będących w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Podobne oferty