Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. rozwoju oprogramowania

Bank Ochrony Środowiska S.A.

Warszawa

17 dni temu

poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Rozwijanie oraz utrzymanie aplikacji w technologii PL/SQL
  • Rozwój oraz utrzymanie funkcji, procedur bazodanowych i kodów
  • Testowanie wytwarzanego oprogramowania
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej i użytkownika
  • Pozyskiwanie wymagań biznesowych

Od kandydatów oczekujemy:
  • Dobrej znajomości SQL, PL/SQL
  • Znajomości procedur bazodanowych
  • Znajomości narzędzi Oracle
  • Umiejętności testowania wytwarzanego oprogramowania
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej
  • Samodzielności w zakresie organizowania własnej pracy
  • Umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
Mile widziane:
  • Znajomość Apex
  • Znajomość BI Publisher, SVN
  • Znajomość Java Script/CSS/HTML
  • Znajomość innego języka programowania
  • Znajomość technologii Web Services: WSDL, XML Schema

Oferujemy:
  • Możliwość doskonalenia zawodowego
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit
  • Prywatną opiekę zdrowotna

Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacje o wykształceniu, kwalifikacjach zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, o których mowa w ogłoszeniu są niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku. Dane, o których mowa powyżej są przetwarzane wyłącznie w celu wyboru najlepszego kandydata na oferowane stanowisko.

Poznaj