Specjalista ds. rozwoju produktów
Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy sp. z o. o.
Warszawa, przy stacji metra Wierzbno
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 7748046, z dnia 2022-12-08

Mazowiecki Fundusz Rozwoju został powołany przez samorząd województwa mazowieckiego w 2004 roku, w celu wspierania zarówno przedsiębiorców obecnych już na rynku, jak i pomagania tym, którzy dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą.

Działalność Funduszu polega przede wszystkim na udzielaniu nisko oprocentowanych pożyczek ze środków własnych oraz pozyskiwanych z programów unijnych, rządowych i samorządowych.

W związku z rozwojem działalności poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, przy stacji metra Wierzbno

Opis stanowiska

  • Stała aktualizacja oferty produktowej skierowanej do pośredników finansowych,
  • Definiowanie wymagań funkcjonalnych dla produktów, współpraca z organami nadzorczymi,
  • Opracowanie regulacji wewnętrznych dotyczących produktów oraz dla Pośredników Finansowych,
  • Przeprowadzanie badań rynku,
  • Organizacja szkoleń z zakresu oferowanych produktów.

Wymagania

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność, rzetelność, terminowość,
  • dobra znajomość Microsoft Excel,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • znajomość dokumentów finansowych podmiotów gospodarczych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy związane z rozwojem produktów, pożyczkowych dla firm,
  • mile widziane doświadczenie lub ukończenie studiów podyplomowych z zakresu zamówień publicznych.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagodzenie,
  • pracę w małym zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • finansowanie benefitów:
    • prywatna opieka medyczna
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • karta multisport
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dobrze usytuowane biuro na warszawskim Mokotowie 50m od wyjścia z metra Wierzbno.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy z siedzibą w Warszawie (02-626), przy al. Niepodległości 58. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Każdemu, czyje dane są przetwarzane przysługuje prawo do:

  • żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą,
  • ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także
  • żądania przeniesienia danych
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Jednocześnie informujemy, iż w Mazowieckim Regionalnym Funduszu Pożyczkowym został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych, - Pani Anna Walosińska, z którym można się skontaktować poprzez adres email: iod.mrfp@dpag.pl i pocztą tradycyjną pod adresem: Data Protection Advisory Group sp. z o. o.. (02-959) Warszawa, ul. Biedronki 68"

Odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być firmy świadczące usługi IT na podstawie umowy powierzenia. Dane osobowe, pozyskane w oparciu o wyrażoną zgodę będą przetwarzane przez Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy na czas trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w ewentualnych przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia przez osobę, której dane dotyczą lub do celów przyszłej rekrutacji przez okres maksymalnie 24 miesięcy.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o. o. został powołany przez samorząd województwa mazowieckiego w 2004 roku, w celu wspierania zarówno przedsiębiorców obecnych już na rynku, jak i pomagania tym, którzy dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą.